חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון האתר

אחריות:

כלל המוצרים הנמכרים אינם משמשים כתחליף לתרופות או כל מצרך רפואי כלשהו והאחריות בשימוש/צריכה במוצרים אלו נתונה באחריות המשתמש בלבד.
אין האתר או כל הקשור אליו נותן אחריות על נזק או פגיעה שתגרם על ידי שימוש במוצרים הנמכרים באתר או בבית העסק. אנא קראו את כל המידע המוטבע על גב המוצר לפני קנייתו ושימושו. אנא התייעצו עם רופא לפני שימוש כלשהו במוצרים הנמכרים באתר או בבית העסק. אנא התייעצו עם רופא/מטפל במידה ואתם סובלים מבעיות רפואיות/מחלות רקע לפני שימוש בכל מוצר כלשהו שנמכר בבית העסק או באתר. האתר אינו אחראי לשימוש שיעשה המשתמש שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה לרבות הוראות הכביסה ו/או כל הוראה אחרת הנוגעת לשימוש במוצרים. בקניית תוספי מזון על ידי אופוטרופוס לשימוש של קטין כל האחריות על הצריכה/שימוש של אותו תוסף מזון תהיי על האופוטרופוס.


בהסכמתך לתקנון בעת הרכישה את/אתה משחרר את האתר מכל האחריות על פגיעה/נזק/רשלנות הנגרמת משימוש במוצרים הנמכרים בבית העסק או האתר.


כל המידע המופיע באתר או בגדר המלצה בלבד. אתר זה (להלן האתר) הוא בבעלות (RHINOSHOP ח”פ 558454872) ומפועל על ידו.
האתר מאפשר רכישה מקוונת של מוצרים המשווקים על ידי החברה (חנות וירטואלית), על ידי ציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.
תנאי תקנון זה יחולו על כל שימוש באתר ו/או רכישה שתתבצע דרכו. הגלישה באתר ו/או הרכישה באמצעותו ו/או כל שימוש אחר באתר (להלן: “השימוש באתר”) מהווה אישור והסכמה של המשתמש או הגולש (להלן: “המשתמש”) לתנאי תקנון זה. המשתמש מצהיר ומאשר כי קרא את הוראות התקנון בעיון וכי הוא מודע ומסכים להן במלואן. ככל שהמשתמש אינו מסכים לתנאים או לחלקם המשתמש מתבקש שלא לעשות שימוש באתר. כותרות הסעיפים הינן לשם נוחות והתמצאות המשתמש והן לא תשמשנה בפרשנות התקנון. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.


העסק יהיה רשאי לשנות בכל רגע נתון את תקנון האתר.

החזרים:

לפי חוק הגנת הצרכן התשמ”א-1981-לא ניתן לעשות החזרים לתוספי מזון ותרופות. גם אם המוצר עצמו לא היה בשימוש ולא נפתח.

 

אנא קראו היטב על המוצר לפני הזמנתו ותוודאו שהמוצר הזה הינו רלוונטי אליכם (לצערנו לא נוכל לעשות בנידון שום דבר)
החזרים על ביגוד או ציוד נלווה:

מדיניות החזרת מוצרים שלא עקב פגם על פי תקנות ביטול עסקה – התשע“א 2010

 

ניתן להחזיר או להחליף מוצר בהתאם לתקנות ביטול עסקה ובלבד שיעמוד בתנאים האמורים להלן:
החזרת/החלפת מוצרים עד 14 יום ממועד האספקה וכנגד הצגת חשבונית מס מקורית או הוכחה אחרת שתניח דעתו של המפיץ לגבי עצם ביצוע העסקה, מועדה, הסכום ששולם ואמצעי התשלום.
יתקבלו להחלפה/החזרה רק מוצרים שלמים שלא נפגמו, באריזתם המקורית ובלבד שבמוצרים לא נעשה כל שימוש.
המוצר יוחזר על ידי הקונה לבית העסק ממנו קנה.

ביטול עסקה:

ביטול עסקה והחזרת מוצרים יבוצעו בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), תשע”א-2010.

ביטול העסקה על ידי הצרכן יהיה בעלות של 5% ממחיר הטובין או 100 שקלים הנמוך בניהם,לא יוחזר דמי המשלוח ששולם. אפשר לבטל את הרכישה בתוך: (א) 21 ימי עסקים ממועד ביצועה; (ב) 14 ימים מיום קבלת המוצר; (ג) 14 ימים מיום קבלת מסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן – לפי המועד המאוחר ביניהם.

משתמש באתר:

משתמש באתר הינו כל אדם אשר כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. משתמש שהינו קטין (מתחת לגיל 18) ו/או אינו זכאי לביצוע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, נדרש ליידע את הוריו ו/או את האפוטרופוסים החוקיים שלו (להלן: “האפוטרופוסים”) אודות הוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל סוג של פעילות במסגרת האתר. האחריות ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר תקנון האתר וכן הפיקוח על פעילות הקטינים, על מנת שהקטינים יפעלו על פי תקנון זה, חלה על האפוטרופוסים בלבד. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ו/או האפוטרופוסים לאמור בתקנון האתר.

קנייה באתר:

על כל משתמש החובה עליו למסור את פרטיו המדויקים בעת הרכישה. על כל משתמש החובה להיות הבעלים של הכרטיס אשראי שממנו מבוצעת הקנייה. על כל משתמש החובה להיות בעל תעודת זהות ישראלית.

פרטיות המשתמש:

פרטייך האישים או כל פריט זיהוי אשר ימסרו ל-Valhalla-Nutrition ישמשו אך ורק למטרת ביצוע הקנייה/משלוח.
המידע שתמסרו ישמר בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשל”א – 1981.

עגלת קניות
Scroll to Top

5% הנחה על ההזמנה הראשונה!

למימוש בצעו הזמנה ובעמוד התשלום הוסיפו את קוד הקופון הבא:

VIKING5

*מוגבל ל-50 לקוחות ראשונים!